هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنعتی

صنعتی

توضیحاتی در مورده یخچال های صنعتی که باید بدانید

یخچال صنعتی با یخچال خانگی بسیار متفاوت است.

یخچال صنعتی برای استفاده در آشپزخانه هایی مانند،کافی شاپ ها، هتل ها،رستوران ها و فست فودها توسعه یافته اند.

یخچال های صنعتی شادابی مواد غذایی را حفظ می‌کند و مواد غذایی را در مدت زمان طولانی سالم نگه می‌دارد.

یخچال های صنعتی باتوجه به ظرفیتشان برای آشپزخانه های بزرگ مناسب هستند،و باتوجه به نیاز های مختلف آشپزخانه انواع مختلفی دارند.

درواقع یخچال های بزرگ و یخچال صنعتی هوای گرم را به بیرون از محیط نگهداری مواد غذایی انتقال می‌دهند و از این طریق دمای داخل یخچال پایین نگه داشته میشود.

بیشتر یخچال های صنعتی برخلاف نمونه های داخلی ،به گونه ای طراحی می‌شوندکه مثل فریزر نیستند،چرا که در یک سوپر مارکت به دستگاه های بزرگتر و قدرتمند تر نیاز است تا بتواند سرمایش لازم برای حجم زیادی از مواد خوراکی را که زود فاسد می‌شوند فراهم کند.

تنوعی از انواع یخچال های کوتاه و بلند مناسب برای استفاده در مغازه ها ،رستوران ها،فروشگاه های زنجیره ای ،کافی شاپ ها وجود دارند که شامل فریزر های خوابیده و روباز ،ایستاده، دو در، جفت بغل، پرده هوا،تاپینگ فریزر بستی،ویترینی،لوازم و تجهیزات سردخانه ای ثابت و متحرک می‌شوند.

محاسبات قیمت یخچال صنعتی و معرفی بهترین یخچال ها

قیمت های این محصولات ضروری تابع مستقیمی از فلزات مورده استفاده در ساخت و ادواتی مثل موتور ،ترموستات،سیم پیچ و دینام است که بنا به قیمت خریداری شده در آخر کار محاسبه می‌شود.

سازه های بیرونی مثل بدنه ،درها،شیشه های قفلی و گرد دور، از داخل تامین می‌شوند و لوازم اصلی برقی کاملا وارداتی است .محصولات آلمانی ،ایتالیایی،کره ای و ژاپنی گران تر هستند و طالب بیشتری دارند.

0
    0
    سبدخرید مشتری
    Your cart is emptyفروشگاه