هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برفک ساز

برفک ساز

دراین دستگاه تیغه ثابت و درام یا اوابراتور دستگاه در حال گردش می‌باشد،و یخ تشکیل شده روی درام در اثر گردش با تیغه ثابت تعبیه شده تماس پیداکرده و کنده می‌شود.ویژگی این دستگاه تولید یخ دردمای منفی 7 درجه می‌باشد و این عمر باعث می‌شود یخ ها به صورت خشک روی هم سر بخورند و در هنگام ریختن روی مرغ و ماهی تمام حجم محصول را در بر می‌گیرد.

این دستگاه در صنایع غذایی و همچنین مصارف دیگری نظیر صنایع زیر مورده استفاده قرار می‌گیرد.

1.صیدو ماهیگیری و صنایع پیوسته

2.صنایع فرآورده های گوشتی

3.تولید نان و شیرینی

4.صنایع بتن

5.صنایع شیمیایی و دارویی

6.آزمایشگاه ها و بیمارستان ها

7.ایستگاه ها و بازار های فروش ماهی

صنایع حمل و نقل و جابه جایی مواد فاسد

این وسیله در دسته محصولات سرمایشی قرار می گیرد.همچنین این دستگاهدر رستوران هاو کافی شاپ ها و صدالبته در فست فود ها و امسال آن مورده استفاده قرار می‌گیرد.

روش ساخت قطعات برفک ساز

رفک ساز نوع خاصی از یخساز میباشد که یخ را بصورت برفک و برف تولید مینماید و در تولید یخ در بهشت و در بستنی فروشی ها و در ماهی فروشی ها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین این دستگاه  در رستوران ها و کافی شاپ ها و صد البته در فست فود ها و امسال آن مورد استفاده قرار میگیرد. مکانیزم دستگاه به گونه ای است که بلافاصله بعد از اتصال به آب و به برق یخ برفکی را تولید و باک زیرین خود تولید و ذخیره مینماید و همیشه مقدار قابل توجهی یخ برفکی در باک دستگاه وجود دارد. دستگاه تولید یخ خرد یا برفک ساز بهترین انتخاب برای استفاده جهت تولید نوشیدنی های خنک و ماهی فروشی ها برای خنگ نگه داشتن ماهی میباشد.

0
    0
    سبدخرید مشتری
    Your cart is emptyفروشگاه